Chiny Maszyna do produkcji kosmetyków producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Emily

Numer telefonu : +86 15626014514

WhatsApp : +8615626014514

Free call
Guangzhou Qihang Machinery & Equipment Co., Ltd

Wypłyń w świat - miejsce oświetlone marzeniami.

Guangzhou Qihang Machinery & Equipment Co., Ltd
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Sprzedawca
marki: QIHANG Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 3000000-5000000 Rok założenia: 2013
pc Export: 50% - 60%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

 

Guangzhou Qihang Machinery & Equipment Co., Ltdjest profesjonalnym producentem kompletnych urządzeń dla takich branż jak: kosmetyczna, medyczna, spożywcza i chemii gospodarczej, dostarczając klientom różnorodne rozwiązania do zastosowań specjalnych i wychodząc naprzeciw zróżnicowanym wymaganiom klientów.Qihang jest zaangażowany w zapewnienie solidnego wsparcia przedsiębiorstwom z takich branż, jak kosmetyki, medycyna, żywność i chemia codziennego użytku, aby stały się potężniejsze i większe.

QIHANG jest poświęcony dostarczaniu klientom profesjonalnych, innowacyjnych i doskonałych doświadczeń produktowych.Główne produkty to emulgatory homogenizujące próżniowo, mieszalniki płynnych detergentów o wysokim ścinaniu, serie uzdatniania wody z odwróconą osmozą, zbiorniki magazynowe, różne automatyczne i półautomatyczne linie do napełniania maści, kremów, płynów i proszków, różne korony do butelek, maszyny zamykające, maszyny do etykietowania , drukarek atramentowych i innych kolorowych linii do produkcji kosmetyków i perfum, sprzętu laboratoryjnego, platform roboczych typu flow line itp.

Trzymając się filozofii biznesowej firmyKlient przede wszystkim,QIHANGpomaga klientom w projektowaniu fabryki i wyborze modelu na miejscu oraz zapewnia klientom „przemyślane usługi w jednym miejscu”, w tym projektowanie produktu, badania i rozwój, produkcję, instalację inżynieryjną, doradztwo techniczne i konserwację posprzedażną.Nieustannie intensyfikujemy badania, rozwój i innowacje w zakresie podstawowej technologii oraz zapewniamy, że każda linia produkcyjna przekracza oczekiwania klientów dzięki ścisłemu monitorowaniu jakości i precyzyjnym procedurom kontroli.

Zawsze kierując się polityką jakości i usługami polegającymi na „naleganiu na innowacje naukowe, rozwijaniu strategii marki, dostarczaniu produktów wysokiej jakości i wdrażaniu usług na najwyższym poziomie”, z naszą najlepszą jakością i usługami na najwyższym poziomie,QIHANGpersonel oczekuje, aby przyjaciele ze wszystkich środowisk odwiedzali nas i pouczali nas o szczerej współpracy i wzajemnym błyskotliwości.

Historia

 

  • Jesteśmy producentem z certyfikatem ISO z 8 latami, 5 milionami kapitału zakładowego, 100 pracownikami i profesjonalnym doświadczeniem w eksporcie do ponad 80 krajów. Przeszła certyfikacja SGS i Intertek. Nasze maszyny są wykonane ze stali nierdzewnej SS316L, które są w całości zgodność ze standardami GMP i są szeroko stosowane w znanych fabrykach farmaceutycznych na całym świecie. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji kosmetyków,medycyna, żywność i codzienne chemikalia. Kompleksowy profesjonalny zespół zapewni Ci najlepsze rozwiązania, produkty wysokiej jakości, niższe koszty i dobrą obsługę posprzedażną. Cenimy każdego dobrego klienta i czekamy na przekazanie Ci więcej szczegółów .

 

  Chiny Guangzhou Qihang Machinery & Equipment Co., Ltd profil firmy 0

Usługa

Świadczymy profesjonalne usługi

Zakład pilotażowy odtwarza zakłady produkcyjne i warunki, w których realizowane są małe serie produkcyjne, a następnie oceniane w naszym laboratorium w celu potwierdzenia wyników.

Oferujemy warunki podobne do tych, które występują w zakładach farmaceutycznych i spożywczych, zapewniając szeroki zakres wymaganych testów z wykorzystaniem naszych urządzeń na miejscu: ciągłe CIP, wytwarzanie pary, podgrzewana i schłodzona woda, sprężone powietrze i systemy próżniowe.

Nasz obiekt do tej pory pomagał naszym klientom w potwierdzeniu przydatnościQIHANGprodukty do produkcji sosów, nadzień biszkoptowych, odżywek, a także kremów farmaceutycznych i weterynaryjnych.W wielu przypadkach produkt został ulepszony w obszarach takich jak homogenizacja, emulsja i tekstura.

Nasz Zespół Badawczo-Rozwojowy uważa, że ​​zakład pilotażowy jest nieoceniony, standardowe testy i próby przyczyniają się do rozwoju nowych produktów i unikalnych rozwiązań: dyspersji stabilizatorów, koncentratów kosmetycznych oraz preparatów syropowych i majonezowych.

W salonie pilotażowym można również zobaczyć naszą gamę komponentów, w tym zawory, filtry, pompy, mieszadła i mieszadła z naszego wyposażenia zbiorników i zbiorników.Pokazane są również najnowsze prototypy opracowane przezQIHANG, demonstrując naszą zdolność jako producenta kompletnego sprzętu higienicznego.

 

Dyskusja w grupie roboczej

QIHANGzachęcać naszych klientów do udziału w sesjach demonstracyjnych opartych na potrzebach grupy roboczej.Interaktywne prezentacje i testy przeprowadzane są na poszczególnych urządzeniach, demonstrując ich przydatność do wytwarzania określonych produktów zgodnie z wymaganiami klientów w sektorach spożywczym, farmaceutycznym i kosmetycznym.Dzięki temu nasi klienci zyskują doświadczenie i zaufanieQIHANGrozwiązania w ramach otwartego, komfortowego iw pełni odnowionego obiektu.

Nasz zespół

Chiny Guangzhou Qihang Machinery & Equipment Co., Ltd profil firmy 0

             

Chiny Guangzhou Qihang Machinery & Equipment Co., Ltd profil firmy 1

 

 

Śledź nas naTIK TokjaŚwiergot, Facebook,Instagramorazyoutubeaby być na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami!

  • Charlie Bingham

    Charlie
  • Michael Roof

    Michael
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość